Daruj 10%

banner_podstranka4

V týchto časoch, viac ako inokedy, sa od nás všetkých očakáva, že sa budeme správať zodpovedne, solidárne a navzájom si pomáhať. Táto situácia sa bytostne dotýka každého, či sme zdravotníci, hasiči, malí, veľkí podnikatelia, či zamestnanci.

chefmarket_logo

ako súčasť gastrokonceptu Chefgroup, je slovenská firma založená ľuďmi, ktorí zažili život v zahraničí, vzali si z tejto skúsenosti to najlepšie a vrátili na Slovensko, aby priniesli „kúsok sveta“ aj k vám domov. 

Za krásnych 9 rokov sa Chefgroup stal overeným gastrokonceptom na slovenskom trhu. Máme pod svojimi krídlami etablované a zákazníkmi obľúbené autentické značky ako Škola varenia Chefparade, vegetariánsku a vegánsku reštauráciu Thali, svetovú kuchyňu Chefzone, či streetfood svetové bistro Nomad

Aktuálna neľahká situácia sa dotkla aj nás a všetky obľúbené prevádzky sme museli zo dňa na deň zavrieť. To malo dopad na niekoľko desiatok zamestnancov, ktorí náhle ostali bez práce a garantovaného príjmu.

Naši verní zákazníci nás zahŕňajú podporou a prosbou, že by si svoje obľúbené jedlá radi vychutnali aj v tieto ťažké dni. Preto sme začali hľadať riešenia, ako nám všetkým zmierniť dopady začínajúcej ekonomickej krízy.

Aby sme vám aj naďalej mohli robiť radosť našimi jedlami a chutným potravinami zo sveta, podporte nás, podporte slovenských podnikateľov, aby sa nám počas týchto dní ľahšie dýchalo. Aby mali naši zamestnanci aj naďalej prácu a boli aj oni nápomocní, tým, ktorí to potrebujú.

My sami sa nechceme tiež len prizerať, preto sme sa rozhodli pomôcť tým, ktorí stoja v prvej línií pomoci celému Slovensku. Tým, ktorí si nemôžu vziať home office a opúšťajú bezpečie svojho domova každý jeden deň – zdravotníkom, hasičom, policajtom, ale aj vodičom MHD.

Že chceš pomôcť aj ty? Perfektné! S nami vieš byť toho súčasťou.

Urob akúkoľvek objednávku na našej stránke www.chefmarket.sk 

10% z tvojho nákupu v podobe jedla automaticky poputuje na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú.

Každý piatok sa zráta 10% všetkých objednávok a my v danej sume pripravíme obedy pre vybranú organizáciu. Zoznam vybraných organizácií, spolu s fotkami nájdeš vždy aktualizovaný nižšie v tejto sekcii.

Svojou objednávkou tak pomôžeš nám, bojovníkom v prvej línii a ty si pochutíš na našich výborných jedlách. 

Tomu hovoríme 3x win! :)

 

Ďakujeme priatelia!