Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Dobré Ghí natural 220ml

 

Čisté prepustené maslo Dobré Ghí je pripravené z kvalitného českého masla a vďaka receptúre, ktorú poznali už starí Indovia, je z neho získané to najlepšie v podobe vysoko percentného tuku, ktorý je vhodný na všestranné použitie.

Dostupnosť Na dotaz
€6,10
Kód tovaru 182
Značka Dobré Ghí
Webová stránka značky dobreghi.cz/
Kategória India
Položka bola vypredaná...
 

Čisté prepustené maslo Dobré Ghí je pripravené z vysoko kvalitného masla a vďaka receptúre, ktorú poznali už starí Indovia, je z neho získané to najlepšie v podobe vysoko percentného tuku, ktorý je vhodný na všestranné použitie vo Vašej kuchyni.

Pri vyprážaní, pečení a varení použite Dobré Ghí namiesto bežného masla či oleja a ihneď zažijete ten rozdiel. Žiadny olej na varenie sa nemôže rovnať Dobrému Ghí. Jeho unikátna chuť a ľahká oriešková vôňa skvele vyniknú pri jeho využití v teplej kuchyni.

Pre svoje pozitívne vlastnosti je Ghí ocenené mnohými odborníkmi z oblasti kulinárstva a výživy. Dobré Ghí neobsahuje soľ a laktózu, a preto je prínosné aj pre tých, ktorí nemôžu jesť mliečne výrobky. 

Použitie : Dobré Ghí používame ako ostatné tuky - na pečenie, varenie, dusenie, k zjemneniu pokrmov, do polievok, omáčok, nátierok a sladkých múčnikov.  Je vhodné aj na smaženie, pretože sa neprepaľuje.

Zloženie: mliečny tuk min. 99,3% 

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme (5 - 20°C), nie je nutné uchovávať v chladničke.  Vydrží takmer neobmedzenú dobu bez akýchkoľvek konzervačných látok.

Upozornenie: prípadná zmena konzistencie výrobku (pri nižších teplotách) nie je závadou.

Objem: 220ml

Krajina pôvodu: Česká republika

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s podmienkami používania .