Kokosové mlieko M&S 500ml 12 kusov

M & S kokosové mlieko s vysokým obsahom tuku 21% je čisto prírodné a rastlinné mlieko. Zvýhodnené balenie 1 kartónu, kde je 12 ks x 500ml.

Skladom
Kód: 2805
Značka: M&S
€36
Kategória: EXOTICKÉ POTRAVINY
Hmotnosť: 6 kg
akcia 12ks 500ml
Akcia Tip

M & S kokosové mlieko s overeným pôvodom až k indonézským farmárom, je vyrobeneno vždy len z prvej extrakcie očistené kokosové dužiny z kokosových orechov. Orechy sa spracovávajú najneskôr do 2-3 týždňov po zbere a exkrace musí prebehnúť v rovnaký deň, kedy je orech rozbitý a dužina očistená. Jediné kokosové mlieko v balení pre domácnosť, ktoré neobsahuje chemické zahusťovadlo živočíšneho pôvodu E435.

Vďaka obsahu 21% tuku sa blíži kokosové smotane, ktorá má medzi 22-23% tuku a vďaka tomu sa ho pri varení spotrebuje menej.

Poznáme "cestu" nášho kokosového mlieko od vysokých stromov, na ktorých kokosy rastú, cez farmára, ktorej rukami prejdú, k továrni, ktorá funguje na princípoch trvalo udržateľného rozvoja až po cenu Monde selection udelenú kuchyři Michelinských reštaurácií, ktorú naša mlieko získalo v rokoch 2017- 2019.

Použitie: ako základ omáčok, karí a polievok predovšetkým v ázijskej kuchyni, ale tiež do dezertov, pudingov, koktailov a ako náhrada do jedál, kde je vyžadované mlieko, ale aj maslo alebo iné tuky. Je vhodné pre vegetariánov a vegánov a osoby citlivé na laktózu.

ŠPECIFIKÁCIA:

Zloženie: kokosový extrakt 70%, voda, xanthan

Objem: 500ml

Vyrobené v Malajzii.

NUTRIČNÁ A ENERGETICKÁ HODNOTA:

Výživové údaje na 100 ml:

Energetická hodnota: 875 kJ / 209 kcal

Tuky: 21 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 19 g

Sacharidy: 2,5 g, z toho cukry: 2,5 g

Bielkoviny: 1,8 g

Soli: 0.07 g

 

 

 Chefshop_grafika_piktogramy_garancia_ChefparadeChefshop_grafika_piktogramy_veganChefshop_grafika_piktogramy_vegetarian

Späť do obchodu