Chardonnay, Miroslav Dudo

Víno s príjemnou arómou ovocia po vyzretom jablku, hruške, dule a broskyni. Chuť je plná a kyselinka je svieža. Pri vyšších stupňoch zrelosti je možné vo víne nachádzať tóny tropického ovocia. Biele suché víno, 0,75l, neskorý zber, 2019, k pokrmom z hydiny, rýb, bravčového mäsa

Skladom
Kód: 912
€16,99 –50 % €8,50
Kategória: VÍNA
Miroslav Dudo Chardonnay
Akcia
€16,99 –50 %

Ako vo vinásrvtve Dudo hovoria:
Ked sme včera obírali, ženy si ma dobírali.
Či nalejem a či né, totok chutné šardoné.

 

Vinárstvo Miroslav Dudo sídli v malebnom prostredí vínohradníckeho mesta Modra, časť Harmónia. Svoje lahodné a oceňované vína vyrába od roku 2001. Zaoberá sa spracovaním hrozna a výrobou sudových, ale najmä kvalitných fľašovaných odrodových vín. Vo Vinárstve Miroslav Dudo – VMD produkujú vína z 12-tich hektárov viníc. Z toho 9 hektárov obrábajú v katastri mesta Modra. 2,5 ha nových vinohradov je v súčasnosti v obnove. Ponúkajú 12 odrodových vín a 2 značkové vína (cuvée) vyrábané vyzrievaním v drevených sudoch. Prvoradým cieľom tohto úspešného vinárstva je ponúkať vysokokvalitné vína za dostupné ceny.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie